TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 29 Haziran 2022

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE PROF. DR. İMAM HÜSEYİN FİLİZ VE CÜNEYT ARKIN İŞBİRLİĞİ

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. İmam Hüseyin Filiz, TBMM’de yaptığı konuşmada, kaybettiğimiz Türk sinemasının yıldız ismi,…

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. İmam Hüseyin Filiz, TBMM’de yaptığı konuşmada, kaybettiğimiz Türk sinemasının yıldız ismi, Cüneyt Arkın’ı anarken, Rektörlük döneminde 1997 yılında usta sanatçıyla birlikte uyuşturucu ile mücadele kapsamında üniversitede düzenledikleri söyleşiyi dile getirdi.

Uyuşturucu ile mücadele konusuna TBMM’de de sık sık değinen Prof. Dr. Filiz, konuşmasında Cüneyt Arkın’ın; “O zaman birçok şeyi söylemiştik ‘Önlem alınmazsa yaş küçülür, başımıza bela olur.’ diye. Dinlemediler, dinletemedik. Kendi çocuklarımızı kendi elimizle öldürür hâle geldik. Gençliği öldürüyoruz, her manada gençliği öldürüyoruz. Özellikle alkol ve uyuşturucu öyle bir arttı ki yaş da küçüldü. Hiçbir iş yapamıyoruz, hiç bu konuda uğraşan yok.” cümlelerine yer verdi.

Baronlar Faaliyetlerine Devam Ediyor!

Uyuşturucu ile mücadele noktasında yeterli önlem alınmadığını belirten Prof. Dr. Filiz, “baronlar faaliyetlerine devam ettiler ve şimdi o günlerden daha kötüyüz.” şeklinde konuşurken, Ak Parti iktidarını gençlerimizi alkol ve uyuşturucu batağından kurtarmaya çağırdı.

İlginizi çekebilir

Bizlere emanet olan dünyayı

Bizlere emanet olan dünyayı

Tema Tasarım |