TÜRKİYE GENELİ

KORONA VİRÜS VERİLERİ

VAKA: 0
AKTİF VAKA: 0
ÖLÜM: 0
İYİLEŞME: 0

TÜRKİYE VE DÜNYA ÜZERİNDE KORONA VİRÜS VERİLERİ İÇİN

Ana Sayfa Gündem 23 Kasım 2018

Altındağ Belediyesi’nden Emniyet’e bir destek daha

Zübeyde Hanım Mahallesi’ne polis karakolu yapıldı Daha önce Aydınlıkevler, Anafartalar, Karapürçek ve Demirfırka Polis Karakollarını yaparak Altındağ…

Görevleri ve sorumlulukları kapsamında olmamasına rağmen ilçeye önemli yatırımlar kazandıran Altındağ Belediyesi, bu doğrultudaki çalışmalarını sürdürdü. Altındağ Belediyesi, Zübeyde Hanım Mahallesi’ne yaptığı polis karakolu ile Emniyet Teşkilatı’na bir kez daha büyük destek verdi. Resmi açılışı için gün sayan karakol, hizmet vermeye çoktan başladı.

Zübeyde Hanım Mahallesi’ne polis karakolu yapıldı
Daha önce Aydınlıkevler, Anafartalar, Karapürçek ve Demirfırka Polis Karakollarını yaparak Altındağ İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teslim eden Altındağ Belediyesi, bu sefer Zübeyde Hanım Mahallesi için harekete geçti. Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, “Altındağ Belediyesi, gerek kamu hizmetlerini hızlandırmak, gerek vatandaşın yaşam kalitesini arttırmak amacıyla, kamu tesislerini Altındağ’a kazandırmaya devam ediyor. Yeni karakolumuzun da inşaatı tamamlandı. Hayırlı olsun” dedi.
Zübeyde Hanım Mahallesi’nde 4 bin metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen hizmet binasının kullanım alanı yaklaşık 800 metrekare… Bodrum, zemin, 1. ve 2. kattan oluşan polis karakolu binası yine ihtiyaçları gidermeye yönelik bir yatırım oldu.

Karakol binasında neler var?
Polis karakolunun bodrum katında 2 nezarethane, sorgu odası, ifade odası, teşhis odası, personel odası ve arşiv bulunuyor. Suç araştırma odası, kamera odası, avukat odası, teknik oda ve yine bir ifade alma odası da zemin katta dikkat çekiyor. Karakolun 1. ve 2. katında ise mutfak, idari ve adli bürolar, amir ve amir yardımcısı odası yer alıyor.

HABER : ADNAN FİŞENK

İlginizi çekebilir

Vaka Sayısında Patlama

Vaka Sayısında Patlama

Tema Tasarım |