Ana Sayfa Yazarlar 19.10.2020 6 Görüntüleme

AK Parti’ye Elazığ’da katkısı olan isimler

AK Parti Elazığ’da sahaya indi. AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur köy kasaba demeden Elazığ’ın bütün ilçelerini gezerek halk ile bütünleştiler.

Merkez İlçe Başkanı Av. Ömer Faruk Çelik’in bugüne kadar gösterdiği başarılı çalışmaları takdire şayan oldu.

AK Parti bugün Elazığ’da oy topluyorsa merkez İlçe Başkanı Çelik ve Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur sayesinde alıyor.

Elâzığ depreminden sonra vatandaşlar biraz AK Parti’ye kırgın. Bu ikili kırgın olan vatandaşların gönlünü almaya çalıştılar.

Vatandaşlar biraz siyasetçilere kırgın olsa da Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur sayesinde AK Parti toparlanıyor. Çünkü bu iki siyasetçi halkın gönlünü almasını biliyor.

Elazığ halkı belediye seçimlerinde AK Parti’ye kızgınlığı yüzünden oy vermemişti. Elâzığ geçmiş dönemlere rağmen belediye seçimlerinde biraz oy kaybetmişti.

Elazığ’da Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın sevilmesi yüzünden AK Parti’ye gelen bu oylar yine AK Parti’yi toparladı.

Vatandaşlar bazı siyasetçilere çok kırgın bu siyasetçiler zaten kendilerini çok iyi biliyor.

Onların isimlerini buradan vermek istemiyorum.

Elazığ halkı bu siyasetçileri hiç bir zaman unutmaz.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın başarılı çalışmaları takdire şayan.

Halk Belediye Başkanı Şerifoğulları’ndan çok memnun.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sahaya ineceğiz demişti.

Elazığlı siyasetçiler çoktan sahaya inmişti.

Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik ve Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur’un başarılı çalışmalarını zaten sosyal medyadan takip ediyoruz.

Elazığ’da Merkez İlçe Başkanı ve Kadın Kolları Başkanı olmasaydı AK Parti önümüzdeki seçimlerde iki milletvekilini bile çok zor çıkartırdı.

Bence AK Parti Elazığ’da başarısını bu üçlüye borçlu.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kadın Kolları Başkanı Gülersem Çopur’un başarılı çalışmaları gözden kaçmıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu başarılı siyasetçileri iyi tanımalı. Çünkü gece gündüz demeden AK Parti’ye oy topladılar. Elazığ’da AK Parti’nin en çok oy almasında bu üç kişinin katkısı çok büyük oldu.

Ayrıca yeni atanan değerli AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım beye buradan başarılar diliyorum.