Ana Sayfa Gündem, Sİyaset 9 Haziran 2021 6 Görüntüleme

“Senin Şirazen Artık İyice

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Senin şirazen artık iyice kaydı" tepkisini gösterdi.
“Senin Şirazen Artık İyice

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Şimdi bakıyorsunuz, sözde siyasi parti genel başkanı olarak konuşanlara. Durmadan hep iftira. Neymiş millet açmış. Bundan bahsediyorlar. Aç olarak dolaşanları, buyurun siz de doyuruverin. Biz ne gerekiyorsa bütün imkanlarımızı seferber ederek bunları yaptık. Yapmaya devam ediyoruz” şeklindeki ifadesine tepki gösterdi.

Kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulunan Akşener, “Senin şirazen artık iyice kaydı Sayın Recep Tayyip Erdoğan” dedi. Akşener, “Milletinin zor durumuyla alay etmek, bir Cumhurbaşkanı’na yakışmaz. Sen hiç merak etme, ilk seçimde seni gönderip insanlarımızı onları mahkum ettiğin bu çileden kurtaracağız. Sen sandığı getir, biz gerisini hallederiz” ifadesini kullandı.

.

Meral Akşener
@meral_aksener
Senin şirazen artık iyice kaydı Sayın @RTErdogan. Milletinin zor durumuyla alay etmek, bir Cumhurbaşkanı’na yakışmaz. Sen hiç merak etme, ilk seçimde seni gönderip insanlarımızı onları mahkum ettiğin bu çileden kurtaracağız. Sen sandığı getir, biz gerisini hallederiz.
medyaspot

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.